Усі незаконні газові заправки у Києві демонтують до середи

У Києві залишилося вісім незаконних автогазозаправних пунктів (АГЗП), які планують демонтувати найближчими днями.

Про це під час прес-брифінгу повідомив голова апарату КМДА Володимир Бондаренко, інформує 44.ua.

«На сьогодні в Києві залишилося близько 10 автогазозаправних комплексів, які встановлено без відповідної дозвільної документації. Три залишилися планові, станом на п'ятницю ми виявили 5 заправок, які були встановлені повторно. Всі вони будуть демонтовані в найближчі два дні. Фактично місто планово завершило відповідну роботу», - сказав Бондаренко.

Наприкінці березня мерія стверджувала, що в місті без дозволу працюють 353 автогазозаправні пункти. Понад половину об'єктів добровільно демонтували їхні власники.

Як повідомляє видання «Лівий берег», для легальної діяльності у АГЗП повинні бути відведена земельна ділянка, декларація про готовність об'єкта до експлуатації та декларація про безпеку, яку необхідно подати в ДСНС і КМДА. Станом на 30 березня в адміністрації не було жодної декларації і жодного документа про землевідведення. Тож легально працювати можуть тільки ті газові заправки, які входять у склад стаціонарних автозаправних станцій. Іншого оформлення документів в Києві немає.

Як повідомляв «Ні корупції!», у червні минулого року на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати погодили створення тимчасової контрольної комісії (ТКК) з питань перевірки діяльності автозаправних станцій (в тому числі газових) та нафтосховищ (терміналів) на території міста Києва.

Читайте також ЧОМУ ВЛАДА ІГНОРУЄ СКАРГИ КИЯН НА НЕЛЕГАЛЬНІ ГАЗОВІ ЗАПРАВКИ?

ПІДПРИЄМЦІВ ЧЕРЕЗ СУД ЗМУСИЛИ ЗВІЛЬНИТИ ДІЛЯНКУ ВІД НЕЛЕГАЛЬНОЇ ГАЗОЗАПРАВКИ