Розпочато прийом робіт на Національний конкурс журналістських розслідувань та спеціальних репортажів

Оргкомітет «Межигір’я Фесту» оголошує прийом конкурсних робіт на Національний конкурс журналістських розслідувань та спеціальних репортажів.

До розгляду приймаються професійні журналістські матеріали – друковані, відео, веб – у жанрі розслідувань та спеціальних репортажів, опубліковані в українських ЗМІ з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Вік учасників не обмежений.

Роботи можна подати за лінком  http://bit.ly/2oXoooa до 20 травня 2017 року.

Оцінюватиме роботи конкурсантів журі, до якого увійдуть відомі українські та іноземні журналісти, редактори та експерти.

Переможець отримає статуетку Proxy Prize та грошовий приз у 1000 дол. США.

Урочисте нагородження відбудеться 10 червня у рамках «Межигір’я Фесту».

«Межигір’я Фест» відбуватиметься четвертий рік поспіль у колишньому маєтку Віктора Януковича як символ свободи слова і нагадування про те, якою важливою є робота журналіста-розслідувача.

Національний конкурс журналістських розслідувань та спеціальних репортажів було започатковано у 2014 році ініціативою YanukovychLeaks, газетою Kyiv Post за підтримки SCOOP та за участі інтернет-видання «Українська правда». Переможцями минулорічних конкурсів були Любомир Ференс («Слідство.Інфо»), Дмитр Гнап («Слідство.Інфо»), Анастасія Станко та Ангеліна Карякіна («Громадське ТБ»).