Львівській «сміттєвій блокаді» прийшов кінець

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив про підписання меморандуму про припинення «сміттєвої блокади» у місті.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Підписано меморандум про припинення сміттєвої блокади Львова. Під гарантії уряду і голови ОДА. Деталі згодом», – написав Садовий.

Водночас, прем'єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці у повідомив повідомив, що нарешті вдалося вирішити питання утилізації львівського сміття.

«Сьогодні у Львові керівники обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради та представники органів місцевого самоврядування Львівщіни (понад 10 районів області) при посередництві Кабінету Міністрів уклали і підписали спеціальний дворічний Меморандум про поводження з твердими побутовими відходами», - повідомив він і додав, що проблему, яка постала у травні минулого року і вийшла на загальнодержавний рівень, вирішено, хоча, за великим рахунком, це питання було і залишається в компетенції міської влади Львова.

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку року мер Львова Андрій Садовий заявив, що місто знаходиться на межі екологічної катастрофи, оскільки немає місця для вивезення сміття.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», у жовтні кілька десятків тон сміття зі Львова вивантажили на Канівщині, що у Черкаській області. Після чого місцева влада приставила до смітника охорону, а поліція провела перевірку фактів резонансного повідомлення.

Читайте також ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА 100 ТОНН ПІДКИНУТОГО НА КАНІВЩИНУ ЛЬВІВСЬКОГО СМІТТЯ?

ПРО МЕРА, ЯКИЙ ВІДКРИВ ЛЬВІВ ДЛЯ СВІТУ, А МІСТЯН ПОТОПИВ У СМІТТІ