Чому звільнили голову Уманської РДА

Віталій Олійник, фото - http://vch-uman.in.ua

Петро Порошенко звільнив Віталія Олійника з посади голови Уманської районної державної адміністрації Черкаської області відповідно до пункту 2 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України у зв’язку із скасуванням допуску до державної таємниці. Про це йдеться на сайті Президента України. Також відомо, що прокуратура Черкаської області підозрює чиновника у корупції.

Як повідомляє місцеве видання «Прочерк», посилаючись на слова прокурора обласної прокуратури Руслана Криворучка, колишній голова РДА протягом кількох років, посідаючи посаду категорії «А», був підписантом однієї з приватних фірм.

скрін з youcontrol.com.ua

До всього, чиновник у декларації за 2015 рік, повідомивши про земельну ділянку в 3300 м2  у с. Хижинці Лисянського району Черкаської області та комплекс будівель загальною площею 487,5 «квадрати» у тому ж селі, не вніс до звіту інформацію про придбання автомобіля за 290 тисяч гривень. Що «потягнуло» на адмінпротокол.

Також пан Олійник відомий як противник децентралізації.

«Нещодавня зустріч голови Уманської РДА Віталія Олійника з місцевими головами району, на якій він назвав процес добровільного об’єднання територіальних громад «загонкою в механізм, яким ми надалі не зможемо розрулювати ніяким чином і ніколи», - повідомляє спеціалізоване видання.

Віталій Олійник народився 18 липня 1972 року в смт. Лисянка Черкаської області. Працював  директором ТОВ «Агрохімперспектива», член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Згідно з даними YouControl, 01.04.2015 року полишив директорство у згаданому вище товаристві. На посаду голови Уманської РДА пан Олійник був призначений рівно два роки тому.