Одного з керівників львівського аеропорту зловили на хабарі в 40 тисяч

Заступника генерального директора з питань експлуатації Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Романа Зазуляка затримали за вимагання та отримання хабара.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

«Свята закінчилися. Для заступника гендиректора з питань експлуатації ДП «Міжнародний аеропорт Львів» Зазуляка - несподівано прикро», - написав Луценко.

За його словами, посадовця затримали за вимагання та отримання хабара в 40 000 гривень за сприяння у підписанні актів виконаних робіт з ремонту приміщення аеропорту.

В СБУ повідомили, що правоохоронці затримали хабарника поруч з аеропортом в одній з кавʼярень під час одержання усієї суми неправомірної вигоди.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України», - повідомили в СБУ.

Своєю чергою, на офіційній сторінці аеропорту в Фейсбук підтвердили факт затримання і повідомили, що "ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» бере участь в Державній програмі щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки і в співпраці з Національним агенством з питань запобігання корупції, УСБУ у Львівській області та ГУ НП у Львівській області вживає усіх заходів щодо запобігання, виявлення і протидії корупції на підприємстві".