З офісу «Черкасиобленерго» вивели 30 озброєних чоловіків

фото - ch.npu.gov.ua

У Черкасах на території ПАТ «Черкасиобленерго» поліція затримала три десятки невідомих озброєних осіб, які нібито охороняли територію товариства. Насправді ж підстави перебування цих осіб з вересня 2016 року на підприємстві, кажуть працівники обленерго, їм не відомі та не зрозумілі.

фото - ch.npu.gov.ua

"Інформація про групу невідомих осіб, які перебувають у приміщенні Черкасиобленерго та мають при собі велику кількість вогнепальної зброї, надійшла до Черкаського відділу поліції. ...на місці події, на другому поверсі приміщення знаходиться близько 30 осіб, які озброєні помповими рушницями та травматичною зброєю", - повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.

фото - ch.npu.gov.ua

Після перемовин приміщення держустанови звільнили від сторонніх осіб. Нині поліціянти встановлюють підстави та мету перебування цих людей на території товариства. Зброю, яку мали при собі вказані особи, вилучили.

За неофіційною інформацією, «охорону» найняла колишня очільниця ПАТ Світлана Кузьмінська.

За словами голови профкому Черкаського РЕМу ПАТ «Черкасиобленерго» Віктора Антонюка, колишнє керівництво за допомогою охорони блокувало належну роботу ПАТ. До того ж, на підприємстві утворився кількамісячний борг із заробітної плати.

Як повідомляв "Ні корупції!", днями Печерський районний суд Києва поновив на посаді очільницю ПАТ "Черкасиобленерго" Світлану Кузьмінську,  яку правоохоронці підозрюють у розтраті 61 мільйона гривень. Зокрема, суд заборонив ПАТ «Черкасиобленерго» здійснювати будь-які дії, спрямовані на зміну керівника. Таким чином суддя В'ячеслав Підпалий задовольнив позов екс-очільниці ПАТ Світлани Кузьмінської про визнання наказу про  її звільнення незаконним.

Читайте також: КЕРІВНИКІВ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» ТА «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» ПІДОЗРЮЮТЬ У РОЗТРАТІ НА 167 МЛН ГРН.