Суд поновив на посаді очільницю ПАТ «Черкасиобленерго», запідозрену в розтраті 61 млн грн

Днями Печерський райсуд Києва заборонив ПАТ «Черкасиобленерго» здійснювати будь-які дії, спрямовані на зміну керівника. Так суддя В'ячеслав Підпалий задовольнив позов екс-очільниці ПАТ Світлани Кузьмінської про визнання наказу про звільнення незаконним.

«Заборонити державним реєстраторам, уповноваженим особам суб'єкта державної реєстрації, уповноваженим особам центрів надання адміністративних послуг та нотаріусам вносити будь-які зміни у відомості в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, та документи ПАТ «Черкасиобленерго» щодо зміни керівника», - йдеться в матеріалах судового розгляду.

Згодом у місцевих ЗМІ з’явилося повідомлення про відновлення пані Кузьмінської на посаді, що викликало хвилю обурення працівників ПАТ «Черкасиобленерго».

Як писав "Ні корупції!", Генпрокуратура та Національна поліція України повідомила керівникові ПАТ «Черкасиобленерго» про підозру у розтраті майна на загальну суму 61 млн. грн.

Світлана Кузьмінська, згідно з рішенням Наглядової ради ПАТ «Черкасиобленерго», виконує обов'язки Голови Правління підприємства із 17 квітня 2015 року.

Відомо, що з лютого цього року обов’язки голови правління ПАТ виконує Олег Самчук.

До цього розглядалося питання про призначення Юрія Касіча на цю посаду.  26 грудня 2014 року Касіча було призначено новим керівником державного підприємства НЕК "Укрненерго". З жовтня 2014 року Касіч був головою правління ПАТ "Чернігівобленерго", підконтрольноuj бізнесмену Костянтину Григоришину.

Суддя, який ухвалив рішення про задоволення позову екс-очільниці ПАТ, нажив «слави», коли 21 листопада 2015 року своїм рішенням скасував арешт на майно Сергія Арбузова та його дружини.