Мультимільйонер і лендлорд Дубневич кнопкодавить за трьох

Депутат-мажоритарник від Блоку Петра Порошенка, мультимільйонер і лендлорд зі Львівщини Ярослав Дубневич кнопкодавив на пленарному засіданні у четвер, 13 квітня, під час голосування за законопроекти №6356 Проект Постанови про визначення представника Верховної Ради України до складу Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це повідомляє ЧЕСНО.

Так, за словами активістів голова Комітету ВРУ з питань транспорту Дубневич проголосував на трьох місцях.

В момент голосування видно, як депутат Дубневич тисне кнопку на одному місці, після цього на іншому, а потім і на третьому.

На табло поіменного голосування системи "Рада" видно, що "за" проголосували всі три місця.

Нардепа Ярослава Дубневича ЧЕСНО вперше піймав на порушенні процедури особистого голосування. Раніше на кнопкодавстві ловили його брата - Богдана Дубневича.

Також ЧЕСНО наголошує, що наразі президентська фракція у парламенті - рекордсмен за кількістю зафіксованих фактів кнопкодавства (79 фактів !).

Як повідомляв «Ні корупції!», Управління справами Верховної Ради України замовило на 169 тисяч гривень послуги щодо доопрацювання програмного забезпечення системи «Рада» стосовно удосконалення процедури електронної реєстрації народних депутатів України перед початком пленарних засідань Верховної Ради України у ТОВ «Крапер». 

За ці гроші програмісти мали зробити так, що якщо система «Рада» візуально не ідентифікує нардепа, його картка не зможе взяти участь в голосуванні. Відтак, теоретично, депутати мали ,b перестати кнопродавити.

Читайте також АКТИВІСТИ ВИКРИЛИ ДЕПУТАТІВ-РЕКОРДСМЕНІВ З КНОПКОДАВСТВА

ГОЛОСУЙ – НЕ ГОЛОСУЙ, ВСЕ-ОДНО …, АБО ДИВНІ “ПІРУЕТИ” “ЕЛЕКТРОНІКИ”