Дружина прокурора Одеської області в 2016 році придбала автівку за 625 тисяч гривень

Крім елітної автівки дружини, придбаної нею у 2016 році, 31-річний прокурор Одеської області Олег Жученко, який все життя пропрацював в органах прокуратури, задекларував 11 тисяч доларів США готівкою та понад 2 тисячі американських доларів на рахунку. Нове авто купили за 625 тисяч гривень, що майже удвічі перевищує річну зарплатню одеського прокурора. 

При цьому у прокурорської родини немає, якщо вірити е-декларації, власного житла – подружжя безоплатно орендує із 2015 року квартиру в Одесі площею 106 квадратних метрів.

Квартира належить якомусь Олексію Поворознюку. За ним, згідно з даними системи Youcontrol, було зареєстровано підприємство ТОВ «Ап брокерс» у 2011 році, але в тому ж році воно і  припинило свою діяльність. При цьому підприємство пов’язане з низкою інших компаній, що займаються брокерською діяльністю. За що Поворознюк дає в безоплатне користування свою квартиру одеському прокурору, не зрозуміло.

Також за ними числиться гуртожиток у Приморському районі міста з нульовою площею.

Олег Жученко з 2009 року володіє земельною ділянкою на Вінничині, площа якої становить 800 квадратних метрів.

У 2016 році дружина прокурора, яка, вочевидь, не працює, придбала елітну автівку за 625 тисяч гривень.

Рік до того за Ольгою Жученко була ще одна елітна іномарка, яку, за відомостями е-декларації, вона продала за 420 тисяч гривень.

Автівка родини Жученків у 2015 році

Зарплатня Олега Жученка, порівнюючи з 2015 роком, значно виросла: у 2016-му прокурор Одеської області заробив майже 324 тисячі гривень, тобто отримував 27 тисяч гривень на місяць. При цьому відкрив кредит у банку на 15 тисяч гривень. Але всього річного доходу для купівлі такої дорогої машини для дружини Жученка не вистачило б.

Річний дохід за 2015 рік

Є у прокурорській родині і заощадження – окрім доларів, Олег Жученко задекларував понад 200 тисяч гривень готівкою.

У 2015 році у гривнях Жученко задекларував 350 тисяч. Вочевидь, витратив на елітну автівку.

Але звідки такі статки у людини, яка все життя працює у правоохоронній системі, не зрозуміло. Жученко, який став прокурором області в середині 2016 року, прибув до Одеси  із Вінниці.