З початку року до держбюджету повернули всього 5 100 вкрадених корупціонерами гривень

Станом на 1 березня 2017 до спеціального фонду державного бюджету надійшли 5100 гривень, конфіскованих за корупційні правопорушення за рішенням суду.

Відповідна інформація міститься у звіті казначейства про виконання держбюджету за січень-лютий 2017 року, передає  #Точно проекту «Радіо Свобода».

Відповідно до закону про державний бюджет, загалом до кінця року уряд розраховує повернути 11,5 мільярдів гривень, конфіскованих судами у корупціонерів. За весь минулий рік до бюджету із 7,7 мільярда гривень надійшло 164,9 тисячі гривень.
В 2015 році із запланованих півтора мільярда вкрадених активів повернули 100,1 тисячі гривень.

Наприкінці 2016 року Державний фінансовий моніторинг відзвітував, що сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, проведених за участю колишніх високопосадовців протягом останніх трьох років, складає понад 200 мільярдів гривень.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше нардеп А.Журжій заявляв, що в кишенях податківців могли осісти 7 мільярдів конфіскованих гривень.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», станом на 31 березня детективи Національного антикорупційного бюро здійснюють досудове розслідування у 319 кримінальних провадженнях. Загальна сума збитків, завданих внаслідок корупційних кримінальних правопорушень, які розслідуються у Бюро, становить понад 85 млрд грн.