Судді Коростенського міськрайонного суду оголосили про підозру

Повідомлення про підозру судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області вручили співробітники СБ України та слідчі прокуратури за погодженням із заступником Генпрокурора.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Встановлено, що у 2015 році, розглядаючи цивільний позов, суддя безпідставно визнала право власності на офісно-житловий комплекс площею понад 1300 м2 у Києві за підставною юридичною особою. Для надання подоби законності своєму рішенню служителька Феміди «порадила» адвокату позивача які саме документи сфабрикувати, щоб виграти справу.

«Судді оголошено про підозру за ч. 4 ст. 27 (види співучасників), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів) та ч. 1 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», суддя Господарського суду Одеської області Павло Меденцев, який два роки тому попався на хабарі в 570 тисяч гривень, і якого 18 квітня НАБУ викликало на допит, давно втік, його місцезнаходження невідоме, однак він і досі не звільнений з роботи.

Читайте також ГЕНПРОКУРОР ВРУЧИВ ПІДОЗРУ СУДДІ ВИЩОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ