Стали відомі дата і час першого судового засідання у справі про держзраду Януковича

Засідання Оболонського районного суду Києва у справі про державну зраду українського екс-президента-утікача Віктора Януковича розпочнеться 4 травня в 10:00.

Про це повідомили в прес-службі суду.

Раніше стало відомо, що Оболонський районний суд Києва напередодні, 10 квітня, затвердив склад суддівської колегії, яка буде розглядати справу про державну Януковича. Так, справа проти екс-президента буде розглянуто колегією в складі 3 суддів. Ними стали голова Оболонського райсуду Владислав Дев'ятко, заступник голови суду Дмитро Камбулов і суддя Максим Титов.

Ці ж судді 7 квітня винесли вирок 12 екс-бійцям спецроти міліції "Торнадо" за здійснення злочинів у зоні АТО.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  16 березня Верховна Рада проголосувала в цілому зміни до Кримінального процесуального кодексу України щодо заочного засудження.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», у січні Печерський районний суд міста Києва дав дозвіл на заочне досудове слідство у справі про державну зраду біглого Януковича.

Своєю чергою, Генпрокурор Луценко обіцяв вже в лютому почати судовий процес, де прокуратура на підставі беззаперечних доказів проситиме покарання зраднику.

28 листопада Генпрокурор у Святошинському райсуді Києва повідомив, що Януковичу оголошено підозру в державній зраді - зміст підозри оголошено усно, а саме повідомлення про підозру було розіслано на всі відомі адреси перебування екс-президента. Того самого дня після зачитування підозри представники Військової прокуратури вручили її адвокату Ігореві Федоренку, присутньому в суді.

Януковичу інкриміновано те, що 1 березня 2014 року, перебуваючи на території РФ, він вчинив державну зраду, звернувшись із письмовою заявою до президента РФ Володимира Путіна з проханням використовувати російські війська на території України. Згодом це призвело до втрати Україною Криму й об'єктів державної власності на суму понад 1,080 трлн гривень.

Читайте також «НЕВДОВЗІ НА ВСІХ ЕКРАНАХ КРАЇНИ»: ГЕНПРОКУРОР АНОНСУВАВ СУД НАД ЯНУКОВИЧЕМ

АДВОКАТ НАЗВАВ АДРЕСУ ЯНУКОВИЧА У РОСТОВІ