Насіров хоче перегляду рішення після того, як дізнався, що його заарештував «суддя-пияк»

Відсторонений від посади голови Державної фіскальної служби Роман Насіров вимагає переглянути обраний йому суддею Солом'янського районного суду Києва Олександром Бобровником запобіжний захід у вигляді арешту із заставою 100 млн гривень.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Новини та опубліковані матеріали відносно судді Солом’янського районного суду м. Києва Бобровника, думаю не одного мене приголомшили та викликали обурення, як така особа може вирішувати долі людей та приймати рішення іменем України!

У мене всі сумніви розсіялися стосовно законності та обгрунтованості рішень судді Солом’янського районного суду м. Києва Бобровника!», - написав Насіров і додав:

«Цікаво, як після опублікування таких матеріалів суддя Солом’янського районного суду м. Києва Бобровник, планує далі працювати? Сам попросить про відставку, чи продовжить далі працювати, якби нічого і не відбулося? Можливо кримінальна справа буде порушена, однак із впевненістю можна сказати, що ймовірність її закриття, у зв’язку із відсутністю складу злочину, досить висока, адже свою «потрібність» для НАБУ цей суддя довів не словами, а «справами».

«Тепер стає все зрозумілим, чому мене в напівсвідомому стані та в супереч чинному законодавству, в суботу привезли до чергового судді Солом’янського районного суду м. Києва Бобровника. Він напевно в НАБУ досить сильно висить на «гачку», що готовий так цинічно порушувати закон і робити все що скажуть», - написав Насіров.

Він наголосив, що вимагатиме переглянути «не обґрунтований та безпідставний запобіжний захід прийнятий суддею Солом’янського районного суду м. Києва Бобровником».

Напередодні Prosud на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив копії протоколів огляду відеозаписів, які велися в рамках проведення оперативно-технічних заходів в службовому кабінеті Бобровника, які свідчать про те, що суддя Солом'янського суду Києва Олександр Бобровник, який розглядав справу Олександра Насірова, п'є на робочому місці і бере хабарі прямо в кабінеті.

«Щодо нього (судді Бобровникова - ред) проводились негласні слідчі дії і у його кабінеті була встановлена камера, яка фіксувала, все що там відбувається.

Ці протоколи наскільки точно і яскраво демонструють жахливий стан нашого правосуддя, що їх має прочитати кожен. Тому ми вирішили опублікувати їх.

Там є все – і систематичне вживання алкоголю на робочому місці, і гроші, і те, як розглядаються справи. Зацікавив факт, що декілька раз згадується ВКК, у якій Бобровнік начебто «рішає вопроси», - йдеться у повідомленні.

Активісти зазначають, що раніше проти Бобровника було порушено кримінальну справу за ст. 375 КК України (завідомо неправосудне рішення) через те, що він "допоміг" відібрати квартиру у Олександра Кучерявенка. Чоловік 3,5 роки жив на вулиці, потім все-таки зміг повернути своє житло.

При цьому активісти повідомляють, що справа проти Бобровника була незабаром закрита. Після цього адвокати оскаржили закриття справи, і вона було поновлена. Однак тиждень тому стало відомо, що її знову закрили.

Як повідомляв «Ні корупції!», Солом'янський райсуд Києва обрав запобіжний захід для відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова у вигляді арешту на 60 діб і призначив заставу в 100 млн гривень.

Таке рішення уночі 7 березня ухвалив суддя Олександр Бобровник.

Слідчий суддя ухвалив: клопотання НАБУ, погоджене прокурором САП, задовольнити частково. Застосувати до Романа Насірова тримання під вартою, строком на 60 діб. Дата закінчення - 23.50 30 квітня. Застава - 100 млн гривень.