Гройсман пояснив, як Україна очолила рейтинг корупції в бізнесі

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна опинилася на першому місці рейтингу корупції в бізнесі, бо підприємці готові давати хабарі.

Про це очільник уряду заявив на прес-конференції, передає Еспресо.TV.

"Наскільки я розумію, це опитування бізнесу в Україні, чи готові вони давати хабарі. Відповідь у них була, що вони в принципі готові, і за цим показником ми зайняли не дуже пристойні місця. Що можна сказати? Це десятиріччя культивування в Україні тотальної корупції на всіх сферах життя, це ракова пухлина, яку треба вирізати", - сказав прем'єр-міністр.

Гройсман зазначив, що наразі в країні створено інфраструктуру боротьби з корупцією, та наголосив, що залишилося реформувати суд.

"Сьогодні створено всю законодавчу базу для боротьби з корупцією. Ми побудували інфраструктуру - НАЗК, НАБУ, САП. Найближчим часом відбудеться реформа судової системи. Сьогодні найслабший ланцюг у боротьбі з корупцією - це український суд, який у жовтні почав реформуватися. Важливо, щоб цю реформу було проведено ефективно", - додав голова уряду.

Як повідомляв «Ні корупції!», за даними міжнародного дослідження, проведеного агентством Ernst&Young, упродовж двох років Україна піднялася на 7 сходинок у рейтингу корупції в бізнесі та посіла 1 місце.