Суд зобов’язав Полтавське ЖКГ показати документи щодо ремонту доріг

Київський районний суд міста Полтава визнав протиправними дії Полтавського житлово-комунального господарства через ненадання публічної інформації.

Про це повідомляє Громадське телебачення Полтави.

Мова йшла про надання загальнодоступної інформації про ремонт вулиці 1100-річчя Полтави за 2016 рік, та документів, укладених із компанією «Будгарант-7», що містили інформацію про гарантійні строки на ремонт вулиці, етапи ремонту, акти виконаних робіт тощо.

«Дії Управління житлово-комунального господарства визнано протиправними, тож тепер воно зобов’язано надати відповідну інформацію щодо ремонту вулиці 1100-річчя Полтави за 2016 рік», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв «Ні корупції!», 5 січня 2017 року ГО “Полтавське Громадське Телебачення” подала судовий позов на виконавчий комітет Полтавської міської ради через порушення права на інформацію.

«Під час зйомок проекту про ремонт вулиці 1100-річчя Полтави ми помітили деякі розбіжності між даними, вказаними в тендерній документації, та фактичними ремонтними роботами, що виконуються на даній вулиці. Щоб прояснити ситуацію та отримати відповіді на деякі запитання, до Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради нами було надіслано декілька інформаційних запитів», - аргументували свою позицію журналісти.

За словами журналістів, у запитах, посилаючись на відповідні норми чинного законодавства вони просили надати копії деяких документів, зокрема, договір підряду з фірмою "Будгарант-7", кошториси, акти виконаних робіт, інформацію про етапи виконання ремонтних робіт на вулиці 1100-річчя Полтави тощо.

Натомість у відповідь на інформаційні запити журналісти отримали листи за підписом першого заступника начальника міського Управління ЖКГ Костянтина Малька, якими було відмовлено у наданні запитуваної інформації, крім зазначення загальної ціни договору.

Читайте також МАРОДЕРИ НА МАРШІ: НЕ «БУДГАРАНТОМ» ЄДИНИМ