Падчерка екс-генпрокурора Шокіна продала нерухомості на 2,3 мільйона гривень

Заступник прокурора Одеської області Тетяна Горностаєва, яка не раз потрапляла в корупційні скандали, у 2016 році продала земельну ділянку й будинок в селищі Боярка, що на Київщині, за 2,348 мільйони гривень. Це слідує з її е-декларації про доходи.

Так, у декларації за 2015 рік за падчеркою Віктора Шокіна числилося дві ділянки в Боярці Києво-Святошинскього району, які були оформлені на неї ще в 2001 році. Загальна вартість ділянок, якщо вірити декларації, не перевищувала 60 тисяч гривень.

А в 2016 році Тетяна Горностаєва задекларувала дохід від відчуження нерухомого майна в розмірі 2 мільйонів 348 тисяч гривень.

При цьому, окрім заробітної плати - на рік більше 143 тисяч гривень, а також зарплати її чоловіка, який займає посаду першого заступника керівника Одеської місцевої прокуратури №1, в розмірі 210 тисяч гривень, Тетяна Горностаєва оформила допомогу на дитину – майже 30 тисяч гривень на рік.

Слід зазначити, що за прокурорським подружжям залишилось чимало нерухомості – квартира в Одесі на 130 квадратних метрів у новобудові, земельна ділянка в елітному селищі на Київщині Зазим’є, квартира у Дніпрі на 84 квадрати й земельна ділянка в Лебедівці на Київщині площею 1150 квадратних метрів.

До речі, наразі вартість квартири родини Горностаєвих перевищує 1,7 мільйонів гривень.

Крім того, за подружжям числиться позашляховик 2008 року, вартість якого на вторинному ринку наразі наближається до 15 тисяч доларів США.

Є в Горностаєвих і заощадження, але гривні вони, вочевидь, не довіряють: так, за Олексієм 6 тисяч доларів США, а Тетяна назбирала аж 98 тисяч доларів.

При цьому в 2015 році Тетяна Горностаєва задекларувала 120 тисяч доларів США. В е-декларації не вказано, на що вона витратила більше 20 тисяч американських доларів.

Скрін декларації 2015 року

Звідки в родини прокурорів такі статки, не зрозуміло.

Як повідомляв «Ні Корупції!», після призначення головою Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі в 2015 році Тетяна Горностаєва втекла в декретну відпустку, адже посадовець звинуватив падчерку на той час Генерального прокурора України Віктора Шокіна в корупції й нападках на бізнес. Але, вочевидь, після того, як пристрасті вщухли, Тетяна Горностаєва знов повернулась на посаду заступника прокурора Одеської області. Крім того, чоловік впливової Горностаєвої успішно пройшов переатестацію і продовжує працювати в одеській прокуратурі.