Кличко не може звільнити Сагайдака через Київраду

Київський міський голова Віталій Кличко не може звільнити свого заступника Іллю Сагайдака, бо Київрада за понад місяць не спромоглася дати на це згоду.

Про це йдеться у відповіді керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) В.Бондаренка на запит «Ні корупції!».

Як повідомляється у відповіді, 3 березня Віталій Кличко звернувся з листом до Київради з пропозицією дати згоду на звільнення Сагайдака, одначе «станом на 31 березн 2017 року згоди на звільнення з посади заступника голови Київської міської державної адміністрації Іллі Сагайдака Київською міською радою не надано».

Додамо, що відповідь В.Бондаренка датована 5 квітня 2017 року. Як перевірив «Ні корупції!», станом на 10 квітня на сайті КМДА досі не оприлюднене розпорядження міського голови про звільнення Сагайдака.

Раніше, як повідомляв «Ні корупції!», Віталій Кличко після обвалу Шулявського мосту звільнив за незадовільну роботу заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака, а також голову Солом’янського району Максима Шкуро за недбале ставлення до розв’язання проблем, які є в районі.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», київський міський голова просто фізично вже місяць не може звільнити гендиректора КК «Київатодор» Олександра Густєлєва.

Читайте також КЛИЧКО СКАЗАВ НЕПРАВДУ: ШУЛЯВКА НІКОГО НЕ ПОКАРАЛА І НЕ ЗВІЛЬНИЛА