Гройсман обіцяє зруйнувати корупцію у відшкодуванні ПДВ

Запуск Єдиного реєстру відшкодування податку на додану вартість в Україні з 1 квітня поточного року був революційним кроком на шляху подолання корупції в цій сфері, про яку постійно говорили представники бізнесу.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у ході роботи Форуму «Уряд під мікроскопом: підсумки року роботи та виклики», повідомляє Урядовий портал.

Володимир Гройсман підкреслив, що всі перетворення, які наразі проходять в системі Державної фіскальної служби - це результат постійного діалогу з діловим середовищем.

«Реєстр ПДВ - це революційне рішення. Ми доб’ємося успіху. Корупція з ПДВ буде зруйнована», - сказав Прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що наступний крок - створення Служби фінансових розслідувань - сучасного інтелектуального органу, який не дозволить уникати сплати податків.

Додамо, що того ж самого дня, коли Гройсман пообіцяв знищити корупцію у відшкодуванні ПДВ, Генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Фейсбук заявив, що у Броварах на Київщині співробітники прокуратури провели обшуки у керівництва місцевого управління податкової інспекції. Податківців підозрюють у спробі незаконно відшкодувати ПДВ підставним фірмам.

За словами Луценка, цим фірмам повинні були відшкодувати 160 млн грн ПДВ, з яких майже 100 млн грн вже було погоджено в ув'язненні Броварської ДПІ.

«При цьому аудиторські перевірки обгрунтованості заявленого до відшкодування ПДВ обласним підрозділом ДФС не проведені», - наголосив він.

Під час обшуків за місцем проживання керівника Броварської ОДПІ вилучено 180 тис. євро і більше 100 тис. доларів, які не внесені до е-декларації.

«Іноді свині явно кращі за людей», - зазначив Луценко.

Читайте також «РУТА»-НЕВИДИМКА, АБО ЯК У «РИБНИХ» МІСЦЯХ ПРАЦЮЄ ФІРМА ПОДАТКІВЦІВ, ЯКУ НІХТО НЕ БАЧИТЬ

РАЙОННА ПОДАТКОВА: ПАРК ЮРСЬКОГО ПЕРІОДУ