Депутат сприяє, адвокат освоює: на Черкащині набудували майданчиків на 1.2 млн грн.

У Смілянському районі на Черкащині фірма місцевого адвоката освоїла 1, 2 мільйона бюджетних гривень на встановленні дитячих майданчиків. Кошти з бюджету «вибив» народний депутат від округу Сергій Рудик.

«Таким чином, мій доробок в частині встановлення нових майданчиків для дітлахів Черкаського району (з тих, що входять у межі мого виборчого округу) складає 7... І це не враховуючи майданчик у Червоній Слободі…», - сповістив новину нардеп у своєму ФБ.

У свою чергу представники громадськості повідомили про подробиці появи дитячих майданчиків у селах району, який входить до округу пана Рудика: гроші на драбинки-гойдалки «освоїли» ще у минулому році, а урочистості з нагоди такого свята провели чотири місяці по тому.

Фото із ФБ

До речі, перерізанням стрічки не обмежилися. Один із останніх дитячих майданчиків освятив спеціально запрошений священик.

Фото із ФБ

«Всього "завдяки" Рудику і на благо дітлахів цілісінького району смілянський адвокат із ТОВ "Зет компані Сміла" освоїв 1,2 млн. грн. Юридично все "виконано" в грудні 2016. Практично отець Богдан працює лише зараз. Але, офкоз, головне, що щось же ж роблять... ціна одного майданчика, між іншим, 60 тис.грн», - зазначив Артур Чемирис.

скрін із ФБ Артура Чемериса

скрін із ФБ Артура Чемириса

Цінові пропозиції на ігрові майданчики з prom.ua

Відомо, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Зет компані Сміла" засноване півтора роки тому в однойменному місті. Має двох співзасновників: Володимира Петровича Здоренка та Олександра Володимировича Здоренка. Обоє проживають у Смілі та на одній вулиці. Також, очевидно, Здоренко О.В. займається ще й адвокатською діяльністю.