Вже місяць Кличко просто фізично не може звільнити гендиректора «Київавтодору»

Віталій Кличко і Олександр Густєлєв

У Кличка пояснили, чому Густєлєв досі не звільнений: руки до нього не доходять.

Так, Управління по роботі з персоналом апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувало проект розпорядження Київського міського голови щодо звільнення О. Густєлєва з посади гендиректора Комунальної корпорації «Київавтодору» та передало його міському голові на візування в установленому порядку.

Про це йдеться у відповіді керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) В.Бондаренка на запит «Ні корупції!».

Таким чином, у київського міського голови фізично не доходять руки до підписання документу про звільнення гендиректора корпорації, що був підготовлений на основі заяви самого Густєлєва.

Як повідомляв «Ні корупції!», Віталій Кличко повідомив, що генеральний директор «Київавтодору» Олександр Густєлєв після інциденту з обвалом Шулявського шляхопроводу написав заяву про звільнення.

Однак, як перевірив «Ні корупції!», станом на 23 березня Густєлєв продовжував ходити на роботу і виконувати свої посадові обов’язки.

Прес-секретар КК «Київавтодор» підтвердив «Ні корупції!» факт написання заяви про звільнення Густєлєвим. Одначе запевнив, що Густєлєв дійсно продовжує працювати на посаді керівника, а про його потенційне звільнення у корпорації нічого не відомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ КЛИЧКО СКАЗАВ НЕПРАВДУ: ШУЛЯВКА НІКОГО НЕ ПОКАРАЛА І НЕ ЗВІЛЬНИЛА

ГЕНДИРЕКТОР «КИЇВАВТОДОРУ» ТОРІК КУПИВ ЛЕКСУС ЗА ЦІНОЮ ТРЬОХ СВОЇХ РІЧНИХ ЗАРПЛАТ. А ЩЕ КВАРТИРУ Й ГАРАЖ