Після кривавої сутички за забудову арки мер Полтави хоче мораторію на зведення МАФів

Олександр Мамай заявив, що він зареєстрував проект рішення про запровадження мораторію на МАФи у Полтаві, а підприємець Віктор Степаненко призупиняє будівельні роботи в арці.

Так, сьогодні, 7 квітня, міський голова Полтави Олександр Мамай зробив для громади міста низку заяв, повідомляє «Полтавщина».

Перша — до міської влади офіційно звернувся ФОП Степаненко Віктор Вікторович із заявою про те, що у зв’язку із резонансними подіями він зупиняє будь-які будівельні роботи в арці житлового будинку на Соборності, 27.

Друга — він ще наприкінці березня цього року зареєстрував проект рішення Полтавської міськради на запровадження мораторію на МАФи у Полтаві.

Рішення ухвалять депутати під час чергової сесії. Як повідомив Мамай, днями до нього звернувся голова депутатської комісії з архітектури та містобудування міськради Олег Бєлоножко, який запропонував провести засідання комісії саме з питання мораторію.

За словами Олександра Мамая, хоча підприємець Віктор Степаненко має на руках усі дозвільні документи на будівництво, він з розумінням поставився до ситуації у місті. За це він йому щиро вдячний.

З приводу мораторію, то його дія не буде розповсюджуватися на ті дозволи, які вже були надані міськрадою раніше.

Мер Мамай також запросив громаду Полтави до сесійної зали Полтавської міськради, щоб полтавці вільно провели нараду. Якщо при цьому 15 депутатів ради вирішать, що потрібно скликати позачергову сесію, то він, як міський голова, має 2 тижні, щоб поставити під цим рішенням свій підпис. Він сам особисто виступає за проведення чергової сесії, на якій, він впевнений, усі депутати одноголосно проголосують за введення мораторію на МАФи.

Своєю чергою, як повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олег Бех, унаслідок силового зіткнення в Полтаві до лікарні потрапило 12 людей.

Так, поліцейський, 5 активістів і 6 співробітників приватної охоронної компанії госпіталізовані в результаті бійки під час акції протесту проти будівництва біля будинку №27 на вул. Соборності в Полтаві ввечері 5 квітня.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Полтаві біля арки по вулиці Соборності відбулася акція протесту проти забудови, яка згодом переросла в сутички.

Читайте також У ПРОТИСТОЯННІ ПОЛТАВЧАН ЗА АРКУ ЗАСВІТИВСЯ ПОМІЧНИК ДЕПУТАТА ОБЛРАДИ