На Харківській митниці «спіймали дует» митників-хабарників

Двох працівників митного посту «Щербаківка» затримала за хабарництво Служба безпеки України спільно з прокуратурою та підрозділом внутрішньої безпеки ДФС.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Митники, які обіймають посади головних державних інспекторів, систематично отримували гроші від місцевого підприємця за безперешкодне ввезення товарів з території Російської Федерації.

Оперативники спецслужби затримали хабарників після одержання ними чергового «траншу» неправомірної вигоди у розмірі дев’яти тисяч гривень. Раніше, під контролем правоохоронців, здирники отримали вже десять з половиною тисяч гривень хабара.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», у серпні торік співробітники СБУ і Генпрокуратури викрили на хабарництві заступника начальника одного з відділів Київської міської митниці.

Правоохоронці встановили, що посадовець систематично вимагав гроші з бізнесменів за безперешкодне митне оформлення вантажів. Співробітники спецслужби затримали митника після отримання на робочому місці 5,7 тисяч доларів США від підприємця, який ввозив партію галантерейної продукції.

Загалом задокументовано одержання чиновником хабарів на майже десять тисяч доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ МИТНИКИ НАСІРОВА ОТРИМУЮТЬ ПО ДОЛАРУ З КОЖНОЇ ТОНИ РОЗМИТНЕНОГО АВТОГАЗУ

МИТНИК ЗА ХАБАР ПУСКАВ ФРУКТИ В ОБХІД КОНТРОЛЮ