Скандальний одеський суддя, який потрапив у п’яне ДТП, проходить по ще одній резонансній справі

Голова Одеського окружного адміністративного суду Олег Глуханчук із січня 2017 року проходить по кримінальній справі за статтею 366-1 КК України, тобто декларування недостовірної інформації. Це стало відомо з Реєстру судових рішень.

Так, у тексті ухвали Солом’янського районного суду, який розглядав клопотання детективів НАБУ, написано, що дружина Глуханчука придбала земельну ділянку площею 0,09 гектара в 2014 році. Наразі встановлено, що на вказаній земельній ділянці на момент її придбання був  і на сьогодні розташований об'єкт незавершеного будівництва - двоповерховий житловий будинок площею 450 квадратних метрів. Приблизна вартість об’єкта становить сім мільйонів гривень.

При цьому голова одеського суду відомості по недобудованому будинку в декларацію так і не вніс. В е-декларації за 16-й рік, яку Глуханчук подав 29 березня, серед об’єктів незавершеного будівництва зазначений будинок знов не з’явився.

Якщо вину Глуханчука буде доведено, йому загрожує штраф від 2,5 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (максимум 51 тисяча гривень) або громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або позбавлення волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Як повідомляв «Ні Корупції!», в лютому Олег Глуханчук разом із членом виконкому Одеської міської ради Миколою Шурдою був зупинений патрульною поліцією. Обидва були з ознаками алкогольного сп’яніння, нецензурно висловлювалися і поводились украй зухвало.

Одеський активіст, у минулому радник голови поліції Одеської області Владислав Сердюк, на своїй сторінці у фейсбуці повідомив, що ця справа вже направлена до Верховного суду України для визначення підсудності, що, на його думку, свідчить про наміри затягнути розгляд справи, адже терміни швидко спливають.

До речі, за повідомленням видання «УСІ» з посиланням на прес-службу одеського муніципалітету, Шурда вже подав заяву про відставку.