Після звернення «Ні корупції!» у Держаудитслужбі знайли порушення у закупівлі «Прозорого офісу» Трухановим

Південний офіс Держаудитслужби розглянув звернення координатора Центру компетенції ДП «Прозорро» та блогера «Ні корупції!» Сергія Сарафанюка щодо можливих порушень у сфері закупівель Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради при проведенні процедури відкритих торгів за предметом закупівлі – капітальний ремонт і реставрація будівлі, розташованої за адресою м.Одеса, вул. Академіка Корольова, 9 з розміщенням центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс», знайшов порушення та рекомендував замовнику закупівлі їх виправити або провести новий тендер, уже з дотриманням вимог законодавства.

Про це йдеться у відповіді Південного офісу Держаудитслужби на звернення Сергія Сарафанюка, текст якого має у своєму розпорядженні «Ні корупції!».

У тексті відповіді зазначається, що Південним офісом Держаудитслужби здійснено аналіз процедури закупівлі на підставі інформації, розміщені й на Веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «Прозорро».

«Аналізом встановлено, що в порушення п.3 «Забезпечення пропозицій» Інструкції з підготовки тендерної пропозиції ТД банківська гарантія, надані учасниками, не містять інформації щодо назви та адреси банків бенефіціарів.

Щодо відсутності в банківських гарантіях вказаних учасників SWIFT-коду (BIC kod) або номеру телефаксу банку бенефіціара повідомляємо, що згідно п.3 г.2 р.2 Положення SWIFT-код (BIC kod) або номер телефакса банку бенефіціара зазначається за потребою», - йдеться у відповіді.

«За результатами здійсненого аналізу процедури відкритих торгів за вищезазначеним предметом закупівлі на адресу Замовника надіслано лист з рекомендаціями усунути вищезазначені порушення, а у разі неможливості їх усунення провести нову процедуру закупівлі з дотриманням законодавства про закупівлі, розглянути питання щодо притягнення відповідальних осіб до досциплінарної відповідальності за допущення порушень законодавства у сфері закупівель та розробити заходи щодо підвищення кваліфікації членів тендерного комітету шляхом проведення нарад, засідань, навчань тощо», - повідомили в Піденному офісі Держаудитслужби.

Як повідомляв «Ні корупції!», банківські гарантії, подані учасниками аукціону на відкритих електронних торгах в системі «Прозорро», не відповідають вимогам Національного банку України.

Попри це, замовник Укравління капітального будівництва Одеської міської ради планує розміщення центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» на суму 51 мільйон гривень.

Більше про це читайте “ПРОЗРАЧНЫЙ ОФИС” БЕЗ ГАРАНТИЙ? #ХЕЛПДЕСКОДЕССА