У центрі Києва вдруге за 10 днів горіла історична будівля

У вівторок, 4 квітня, в центрі Києва сталася пожежа в чотириповерховому будинку по вулиці Мала Житомирська, 20-а, який уже горів десять днів тому.

Видання The Village з посиланням на ДСНС пише, що повідомлення про пожежу надійшло о 21:09, повідомляє «Лівий берег».

Ближче до десятої вечора вогонь загасили, але через пожежу досі немає світла в сусідніх будинках.

Своєю чергою, екс-депутат Київради Олена Єскіна на своїй сторінці у Фейсбук написала, що пожежа знову почалася з даху будинку.

На її думку, це може свідчити про підпал.

«Незабаром дізнаюся хто є балансоутримувачем, як самого будинку так і прилеглої території, де поки що знаходиться сквер...

Здається, цю пам'ятку просто "недопалили" до потрібної кондиції: тиждень тому - 24.03.17 о 13.00 вона вже горіла (очаг пожежі також знаходився на даху), але вже о 13.35 пожежники його ліквідували.

Підозрюю, замовник підпалу вже давно виношує намір на цьому місці під виглядом «реконструкції» звести чергову багатоповерхівку (ще використовуючи територію скверу, заднього двору та будинку N20б у дворі), позбавивши садибу охоронного статусу через нібито втрату пам'яткою автентичності внаслідок цієї пожежі!», - написала Єскіна.

Мала Житомирська вулиця розташована між Майданом Незалежності та Володимирською вулицею, тобто розташована в самому центрі Києва.

Читайте також ЯК ТЕБЕ ЗАХИСТИТИ, КИЄВЕ МІЙ?

БУДИНКУ, З БАЛКОНУ ЯКОГО БУЛО ПРОГОЛОШЕНО АКТ ЗЛУКИ, НІЧОГО НЕ ЗАГРОЖУЄ