Дитячий світ: Мальдіви та Гуччі дітей посадовців

Діти високопосадовців, суддів чи СБУшників, як і будь-які діти, полюбляють ділитись у соцмережах своїм життям. І стиль цього життя цілком достатній для характеристики “золота молодь”. Про це йдеться у розслідуванні Анатолія Остапенка “Дитячий світ” для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Костянтин Бриль - голова Запорізької ОДА

Костянтин Бриль - голова Запорізької облдержадмістрації. Єдиний в Україні голова ОДА, декларація якого не опублікована у вільному доступі на сайті НАЗК. Нібито Бриль не лише очолює область, а й є діючим співробітником спецслужби. Та те, що неможливо побачити в декларації секретного губернатора, є в інстаграмах його дітей.

Його діти – активні користувачі соціальних мереж. Вони часто діляться з друзями фотографіями зі своїх подорожей в instagram. Восени минулого року дві доньки Костянтина Бриля – Христина та Валерія відпочивали на гірськолижному курорті.

Доньки голови ОДА відпочивають на гірськолижному курорті Куршевель у Франції

Завдяки серветці на фото ми можемо ідентифікувати готель, в якому відпочивали діти запорізького губернатора. Це п’ятизіркова Annapourna, що розташована у відомому гірськолижному курорті Куршавель. Приблизна ціна такої подорожі становить 6500 євро.

Родина Брилів п'є шампанське в готелі "Annapourna" у Куршавелі

В інстаграмі Христини Бриль також є фотографія з Маямі. Панорама на фоні – вид з вікна п’ятизіркового готелю Ritz-Carlton, який розташований біля узбережжя Тихого Океану. Приблизна ціна за тиждень проживання в цьому готелі – від трьох з половиною тисяч доларів.

Влітку минулого року родина Брилів відпочивала у Франції. Голову Запорізької ОДА можна ідентифікувати за допомогою браслета та годинника, який потрапив на знімок.

Костянтин Бриль та його родина на відпочинку у Франції

З відпочинку на Лазурному березі Христина викладала фото з приватної яхти та прогулянки по Монте-Карло та Монако.

Також у минулому році Брилі побували на Мальдівах. За допомогою цього знімка ми можемо ідентифікувати готель.

Фото з Інстаграму Христини Бриль

Це п' ятизірковий готель на мальдівських островах Sun Aqua Vilu Reef.  Вартість відпочинку в такому готелі коштує приблизно 11 тисяч доларів.

Готель Sun Aqua Vilu Reef

Також Христина та Валерія в минулому році відпочивали в одному з найдорожчих готелів Туреччини – D-maris. Ціна за тиждень відпочинку може сягнути 11 тисяч доларів.

Готель D-maris - один з найдорожчих у Туреччині

Крім фотографії з відпочинку, діти Костянтина Бриля позують на знімках в одягу люксових брендів.

Нижче на фото: сумка Louis Vuitton - від 4 тисяч доларів, рюкзак та сумка Saint laurent - 3500 доларів, сумка Chanel boy - від 4 тисяч доларів, Сумка Dior Lady - від 3 тисяч доларів.

У родини Бриля є мисливські угіддя під Києвом, будинок на 600 квадратів та кілька будинків на березі Чорного моря, а 70-річна мама-вчителька спецгубернатора їздить на новому Range Rover.

Віктор Голубєв - 26-річний помічник судді Вищого адміністративного суду Галини Голубєвої. Галина не тільки керівник, а й мати Віктора.

Інстаграм-сторінка Віктора Голубєва

Посаду в суді Віктор отримав у 23 роки, відразу після інституту.

Галина Голубєва - суддя Вищого адміністративного суду України

У 22 Голубєв сідає у Hyundai Santa Fe 2013 року випуску ціною у 30 тисяч доларів. В декларації за 2014 рік вказана квартира на 200 квадратних метрів, яку мати отримала від суду.

Автопарк помічника судді Віктора Голубєва

Син та помічник судді  нещодавно повернувся з подорожі Італією. Відпочив на курорті Річчоне та Равенна. Сфотографувався в Римському колізеї.

Віктор Голубєв в Італії

В березні цього року Голубєв відпочиває у Домінікані, в п'ятизірковому Hotel Barceló Bávaro Palace Deluxe. Готель розташований в одному з десяти найкращих пляжів світу Баваро.

Відпочинок у готелі класу 5+ з власним полем для гольфу та всесвітньо відомим спа-центром коштує майже 4 тисячі доларів.

Готель Hotel Barceló Bávaro Palace Deluxe

Син судді Деснянського районного суду Андрій Грегуль теж полюбляє ділитись фотографіями в соцмережах. За кілька місяців до повноліття він викладає в instagram фото з Lexus LX470.

У коментарях друзі Андрія вітають його з автівкою. Втім, його батько – суддя Деснянського районного суду міста Києва Олег Грегуль каже, що Lexus належить “хлопцю двоюрідної сестри Андрія”, а в того на момент фото навіть не було водійського посвідчення.

Олег Грегуль - суддя Деснянського районного суду міста Києва

Крім автівки, Андрій Грегуль викладав фотографії з подорожей. За останні два роки родина судді відвідала Арабські Емірати, Ізраїль та Туреччину. Згідно з декларацією Олега Грегуля, родина живе лише на його заробітну платню.

Де відпочиває родина директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Олександра Щербаченко, журналістам допоміг дізнатись його син - Тимур Щербаченко.

Тимур Щербаченко

Журналісти “Наших Грошей” вже звертали увагу на діяльність самого Олександра Щербаченка, а саме, на подарунки у вигляді нерухомості  членам його сім’ї та зв’язки його близьких до фірм пов’язаних з ДСНС.

Олександр Щербаченко - директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям

В автопарку Щербаченків Audi Q7 2008 року випуску та Range Rover у безоплатному користуванні. Це авто не з'являлось у паперових деклараціях чиновника, але вже давно присутнє на фотографіях доньки Олександра.

Донька Олександра Щербаченка в салоні Range Rover

Нещодавно син Олександра Тимур почав вести свій відеоблог - виклав у мережу youtube відео з відпочинку в екзотичній Північній Америці, а саме Коста-Риці. Проте згодом канал з усіма відео видалили.

Відпочивала родина в готелі Flamingo Beach Resort на самому узбережжі Тихого Океану. Там вони зустрічали новий 2017 рік. Такий відпочинок міг коштувати родині Щербаченків майже 4500 тисячі доларів.

Готель Flamingo Beach Resort в Коста-Риці

За нашою інформацією, з 2008 року родина Щербаченків відпочила в Арабських Еміратах, Тайланді, Німеччині та Єгипті.

Соцмережі дітей держслужбовців - ще один доказ хороших менеджерських здібностей посадовців.

Невеликі зарплати вони можуть конвертувати в заможний стиль життя та відпочинок у найкращих курортах по всьому світу.

 

“Наші гроші з Денисом Бігусом”