АМПУ затято приховує, скільки заробляє почесний президент Одеського порту і що він робить

Державне підприємство "Адміністрація морських портів України" не бажає розкривати інформацію щодо зарплатні та обов'язків почесного президента "Одеського морського торгового порту" Миколи Павлюка.

«Ні Корупції!» отримав відмову на інформаційний запит щодо штатного розпису Миколи Павлюка та його функціональних обов’язків. Виправдовуючи ту відмову, в Адміністрації морських портів України повідомили, що запитувана інформація захищена законом про персональні дані та є конфіденційною.

Підписав таку відповідь в.о. голови ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс. Водночас, у Законі про доступ до публічної інформації зазначено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

«Ні Корупції!» й раніше запитував, скільки заробляє Микола Павлюк, але в офіційній відповіді АМПУ були відписки, а сам  почесний президент Одеського порту зателефонував особисто й повідомив, що заробляє 20 тисяч гривень на місяць. Чим займається Павлюк у порту, не зрозуміло.

Він працював на цьому держпідприємстві 25 років, а в 2011-му його звільнили, при цьому Павлюк не покинув свою роботу, він керує портом як почесний президент, хоча й невідомо, що входить у його обов’язки.