Махніцький теж зібрався поновлюватися на посаді Генпрокурора

Колишній виконувач обов'язків генпрокурора Олег Махніцький заявив, що має намір подати позов про поновлення на посаді,  щоб перевірити українське правосуддя повідомляє «Лівий берег».

«Я не рвуся повернутися на посаду генпрокурора. Відновитися я міг будь-якої миті протягом останніх трьох років і вже давно міг звернутися з відповідним позовом до суду. І раніше було б це простіше зробити. Адже тепер доведеться думати, як відновлювати терміни позовної давності. Але питання в іншому. Мене здивувала інформація про те, що Шокін має намір відновитися, адже він не має для цього підстав. І для того, щоб випробувати наше правосуддя, я теж подам позов. Для задоволення мого позову є більше підстав, ніж позову Шокіна. Адже мене звільняли без згоди Верховної Ради», - сказав Махніцький і додав, що не виключає, що подасть позов уже цього тижня.

«Я, можливо, подам позов найближчими днями», - сказав Махніцький.

Як повідомляв «Ні корупції!», екс-Генпрокурор Віктор Шокін також хоче через суд повернутися на посаду. Так, 10 квітня Вищий адміністративний суд має розглянути Шокіна, в якому той просить визнати протиправним своє звільнення. Колишній генпрокурор стверджує, що подав у відставку під тиском президента Петра Порошенка, на якого, у свою чергу, тиснув віце-президент США Джозеф Байден.

Олег Махніцький був в.о. генпрокурора України з 24 лютого по 18 червня 2014 року.

Читайте також МАХНІЦЬКИЙ ОТРИМАВ КВАРТИРУ ВІД ГЕНПРОКУРАТУРИ, – БУТУСОВ