Двоє столичних працівників карного розшуку «заробили» 50 тисяч за приховування злочину

Прокуратурою міста Києва при оперативному супроводженні працівників ГУ БКОЗ СБ України у м. Києві та Київській області та працівників УВБ в м. Києві ДВБ НП України затримано при отриманні хабаря начальника сектору та начальника відділу карного розшуку Оболонського управління поліції ГУНП в місті Києві.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Правоохоронці вимагали та одержали від громадянина 50 тис. гривень за не направлення до слідчого підрозділу зібраних ними матеріалів з приводу можливого вчиненням цією особою злочину.

«Начальник сектору та начальник відділу були затримані неподалік місця служби, одразу після одержання неправомірної вигоди. За цим фактом розслідується кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», напередодні один з керівників поліції Київщини попався на хабарі.

Так, правоохоронці затримали заступника начальника одного зі слідчих відділів ГУНП у Київській області під час одержання 30 тисяч гривень хабара.

Вказані кошти слідчий вимагав від двох громадян за непритягнення до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження. Передача грошових коштів відбулася неподалік місця служби поліцейського, де він і був затриманий.

Читайте також НА ЖИТОМИРЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ «КРИШУВАВ» НЕЗАКОННУ ВИРУБКУ

ВІННИЦЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗГУРТУВАЛИСЯ В БАНДУ ЗДИРНИКІВ