НАБУ перевіряє Садового

Національне антикорупційне бюро проводить перевірку діяльності міського голови Львова Андрія Садового.

Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник 31 березня у Львові, передає «Радіо Свобода».

«Чи проводилася перевірка Садового – вона зараз проводиться, але не на підставі заяви Садового, а в рамках наших повноважень», – сказав Ситник.

Щодо того, якої справи стосується перевірка, він не уточнив. Ситник також додав, що до НАБУ не надходило звернень щодо ситуації зі сміттям у Львові.

Садовий цю заяву наразі не коментував.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше генеральний прокурор Юрій Луценко допустив відсторонення Садового від посади у разі, якщо йому буде вручена підозра у справі про пожежу на території Грибовицького сміттєвого полігону у Львові.

Нагадаємо, що 29 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова сталася пожежа і 30 травня загинули троє рятувальників, тіло міського еколога досі так і не знайшли. Відтоді Львів має проблеми з вивезенням твердих побутових відходів.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», мер Львова Андрій Садовий заявляв, що прокуратура готує йому підозру у вчиненні кримінального злочину.

«...дізнався, що вже незабаром маю отримати від прокуратури повідомлення про підозру у вчиненні кримінального злочину.

Звичайно, я не пов’язую це, ані з позицією "Самопомочі" в парламенті, ані з особливостями української політики. Так співпало просто», - написав Садовий на своїй сторінці у Фейсбук.