Гройсман закликав членів НАЗК піти відставку, бо ті ставлять людей перед загрозою двох років в’язниці

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав членів НАЗК подати у відставку, повідомляє УНІАН.

«Я вам раджу всім просто зібратися сьогодні, написати заяви і піти у відставку. Треба публічно, відкрито зробити перезавантаження, бо так ми далеко не підемо», - сказав Гройсман.

Прем'єр підкреслив, що НАЗК через неспроможність організувати роботу реєстру е-декларацій ставить перед загрозою в’язниці дуже багатьох людей.

«Добросовісно робіть свою роботу, бо я вам наголошую, що ви робите сьогодні своєю бездіяльністю: ви самі не здатні організувати роботу вашого сайту, і таким чином ви ставите людей перед загрозою двох років в’язниці, і таких людей сотні тисяч в нашій країні», - сказав Гройсман і додав: «Я свою декларацію подати не можу!».

Як повідомляв "Ні корупції!", під час сьогоднішнього засідання уряду голова НАЗК Наталія Корчак заявила про тиск на агенцію, похвалилася досягненнями і заявила, що вини агенції у тому, що не працює сайт НАЗК немає.

«Закиди Народного фронту про те, що неможна подати декларації, слід продовжити строк... Все було б добре, якби не було політичної складової. У мене враження, що цей реєстр є замовленим, він не повинен функціонувати. Як і не повинно функціонувати НАЗК як орган, який має реальні результати», - заявила Корчак.

Також вона назвала звинувачення на адресу агенції безпідставними.

«Давайте не будемо кидатися на публіку іміджевими фразами. Саме завдяки НАЗК вірили Україні. Ми підняли імідж України на високий рівень», - сказала Корчак.

Читайте також НЕПОДАННЯ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ ЧЕРЕЗ ТЕХПРОБЛЕМИ НЕ МОЖЕ БУТИ ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ПЕРЕСЛІДУВАНЬ – ЗАЯВА

СПРОБУЙТЕ ПІЗНІШЕ. ЯК ЕЛЕКТРОННЕ ДЕКЛАРУВАННЯ ПЕРЕТВОРИЛИ НА ЗНУЩАННЯ