На Луганщині після перевірки е-декларації звільнили керівника КП

Національне агентство з питань запобігання корупції в діях начальника комунального підприємства «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» Постильги Олексія Миколайовича виявило порушення антикорупційного законодавства.

Як повідомляється на сайті НАЗК, «Постильга О.М., будучи посадовою особою юридичної особи публічного права (призначений на посаду 19 квітня 2016 року), порушив вимоги частини першої статті 36 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не передав належні йому підприємства та корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів (до 19 травня 2016 року) після призначення на посаду».

З цього приводу Національне агентство внесло припис виконуючому обов’язки міського голови секретарю Сєвєродонецької міської ради Луганської області Буткову І.М. з вимогою розглянути питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника комунального підприємства «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» Постильги Олексія Миколайовича за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції».

В результаті, виконуючий обов’язки Сєвєродонецького міського голови Зарецький С.В. 2 березня 2017 року звільнив з посади начальника комунального підприємства «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» Постильгу Олексія Миколайовича відповідно до пункту 8 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України (підстави, передбачені контрактом).

Як повідомляв «Ні корупції!», Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) на своєму засіданні прийняло рішення про внесення Міністру культури України Євгену Нищуку припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону в Міністерстві культури України.

Ухваленим документом вимагається провести службові розслідування стосовно працівників Міністерства культури України з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню ними правопорушень, пов’язаних з корупцією, за результатами яких винних осіб притягнути до дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

Читайте також НАЗК ПЕРЕВІРИТЬ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДИ В ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У НАЗК НЕМАЄ ДОСТУПУ ДО Е-ДЕКЛАРАЦІЙ СПІВРОБІТНИКІВ СБУ – СХЕМИ