Луценко подякував Кличку «за сигнал» і «взяв» посадовця РДА, який привласнив $1 мільйон

Прокуратура міста Києва затримала першого заступника Шевченківської районної державної адміністрації Віктора Андреєва і вручила йому повідомлення про підозру.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

За словами Луценка, Андреєв «підозрюється у створенні злочинної організації, що привласнила майно територіальної громади на 27 млн грн, а також заволоділа коштами приватних підприємств на суму 2 млн».

«Дякую Київському міському голові В. Кличку за сигнали про корупцію», - написав Луценко.


Як перевірив «Ні корупції!», згідно з офіційною біографією, перший заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації народився на Кіровоградщині у с. Велика Андрусівка. Закінчив Кіровоградський національний технічний університет і Національну академію держуправління при Президентові України.

Був депутатом Кіровоградської міської ради 4 скликання, депутат Кіровоградської обласної ради 5, 6 скликань.

Працював бібліотекарем, вантажником, директором ТОВ «Граніт» і ТОВ «Данай», заступником голови правління ВАТ «Кіровоградгаз», заступником директора Кіровоградського РУ КБ «Приватбанк», директором ТОВ СП «Хайгер Бас Україна ЛТД», а також чолював ТОВ «Київжитлосвіт».

З останньої посади помічника-консультант народного депутата України став у 2014 першим заступником голови Шевченківської РДА.

Має 5,5 років стажу державної служби.

Згідно з декларацією Андреєва за 2015 рік, чиновник не має у власності жодного об’єкту нерухосомті. Натомість члени його родини мають дві квартири площею 95,92м кв м і 81,02 кв м відповідно.

Також ні у самого Андреєва, ні у членів його родини немає у власності жодного транспортного засобу.

Читайте також ЯК КИЇВСЬКІ ЧИНОВНИКИ ПРАЦЮЮТЬ АНТИКОРУПЦІОНЕРАМИ НА 3 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ

КЛИЧКО СКАЗАВ НЕПРАВДУ: ШУЛЯВКА НІКОГО НЕ ПОКАРАЛА І НЕ ЗВІЛЬНИЛА