Киян обурив неякісний ремонт метро «Лівобережна», який коштував майже $1 мільйон (ФОТО)

Користувачі соцмережі, які минулого тижня дивувалися, чому станція «Лівобережна» після ремонту не зовсім не схожа ту, яка була на проекті, нині вже просто обурюються – ремонт виконали украй неякісно, повідомляє «Українська правда. Київ».

Користувач Фейсбук Emil Dervish виклав у мережу фото інстаграму Антона Вергуна.

«Ремонт робили під Євробачення, щоб гості міста не так лякались нашого метро. Як бачимо, вийшло жахливо. 2 хвилини пошуку в системі, і ось цей тендер. Виявляється, що на фотках ви бачите ремонт майже за 1 мільйон доларів! Ремонт робило ТОВ «Енергодарбудмеханізація».

Відомі всі: хто замовляв, контролював і виконував роботи, можете подивитись контракт, та оцінити відповідність роботи завданню (особливо цікава відповідність пункту 2 контракту «якість робіт»). Що робити? Розповсюджуйте пост!», - написав Олексій Соболєв.

Він також доваж, що можна залишити відгук на Дозорро.

«Чим більше розголос, тим більше ймовірність, що всім відповідальним дадуть суворих люлєй, а роботу виправлять», - підсумував Соболєв.

Користувачі соцмережі називають такий ремонт «жахом», «лютою жестю», «марнотратством», або і взагалі не знаходять цензурних слів.

Вони пропонують змусити виконавців усе переробити власним коштом, або посадити всіх винних – від виконавця до контролерів і чиновників, або навіть розстріляти.

Своєю чергою, заступник мера Києва з питань транспортної інфраструктури Ілля Сагайдак на своїй сторінці у Фейсбук написав, що порадив би не платити за такий ремонт.

Раніше, 23 березня, КП «Київський метрополітен» повідомив, що східний вестибюль станції метро «Лівобережна» у Києві відкрили після ремонту.

У прес-службі метро відзначили, що завершення об'єкту заплановане на кінець квітня.

Також «УП.Київ» показувала, що ремонт станції метро «Лівобережна» відрізняється від раніше оприлюднених заступником голови КМДА Іллею Сагайдаком ескізів.