У «Київавтодорі» кажуть, що в СБУ сказали неправду і оприлюднили фальшиві фото

КК «Київавтодор» заявляє, що СБУ показала «вражаючі» фото після обшуків 22 березня, але на них зображені не кабінети корпорації.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби «Київавтодору».

«На офіційній сторінці СБУ у «Фейсбук» оприлюднений матеріал про начебто викриття посадовців комунальної корпорації «Київавтодор» у розкраданні сотень мільйонів гривень. Пост супроводжується «вражаючими» фотографіями, на яких зображено неймовірна кількість купюр та печаток. «Київавтодор» офіційно заявляє, що дані фото не мають жодного відношення до корпорації», - йдеться в повідомленні.

У корпорації зазначили, що в адміністративній будівлі «Київавтодору» відсутні кабінети з подібною обстановкою (меблями ремонтом та ін.), які зображені на фотографіях.

«Цікавий факт: фото оперативних співробітників поруч з корпорацією у форматі PNG, а інші фото з «кабінетів» мають формат JPG», - додали у прес-службі.

«А ось і справжній «улов» правоохоронних органів у кабінетах працівників комунальної корпорації «Київавтодор», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв «Ні корупції!», в СБУ заявили, що співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України викрили посадовців комунальної корпорації «Київавтодор» на розкраданні сотень мільйонів гривень.

Читайте також КЛИЧКО СКАЗАВ НЕПРАВДУ: ШУЛЯВКА НІКОГО НЕ ПОКАРАЛА І НЕ ЗВІЛЬНИЛА