Після публікації на «Ні корупції!» шляховиків Солом’янського району перевірять на зловживання

Комунальна корпорація «Київавтодор» почала перевірку фактiв можливих зловживань в КП «ШЕУ Солом’янського району».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив генеральний директор КК «Київатодор» Олександр Густєлєв.

За його словами, 20 березня наказом по корпорації «Київавтодор» призначено службову перевiрку за всiма фактами можливих зловживань в КП «ШЕУ Солом’янського району», викладеними в офiцiйному зверненні.

«Спеціальною комісією розпочато роботу щодо контролю фiнанcoво-економічного стану пiдприємства, стану виконання виробничих завдань, можливих фактів зловживань чи проявів корупції», - йдеться у повідомленні корпорації.

Також повідомляється, що про перебiг роботи комісії, пiдтвердження або спростування поширених звинувачень на адресу начальника КП «ШЕУ Солом’янського району» Вадима Борсука, комунальна корпорація «Київавтодор» детально повiдомлятиме громаду на офіційному сайті, сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» та через ЗМІ.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  шляховики Солом’янського району міста Києва переплачували фірмі, пов’язаній з екс-очільником «Київавтодору».

У результаті аудиту закупівель, здійснених ШЕУ Солом’янського району на загальну суму 29291,05 тис. грн, виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 1288,52 тис. грн, що не призвели до втрат на загальну суму 14356,08 тис. гривень. Крім того, допущено неефективних закупівель з оціночними втратами у розмірі 1849,03 тис. грн та потенційними втратами у розмірі 1237,74 тис. гривень

Читайте також «ВТОМЛЕНІ» ТА ОБІБРАНІ СТОЛИЧНІ ДОРОГИ, АБО ЯК ШЕУ СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ РОЗТРАТИЛО ПОНАД МІЛЬЙОН

«КИЇВАТОДОР» ЗАВИЩИВ ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ ДОРІГ У СТОЛИЦІ НА 11 МІЛЬЙОНІВ