Біля ВР протестували проти Брауна-аудитора НАБУ

Біля приміщення Верховної Ради пройшов костюмований протест проти кандидатури Найджела Брауна на посаді аудитора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

Як йдеться на сторінці у Фейсбук Центру протидії корупції (ЦПК), «не тільки Найджел Браун, а й Панда, Шрек, Чебурашка та Ніндзі Черепашки хочуть провести аудит НАБУ».

Так, активісти, яких прийшли підтримати, зокрема, голова антикорупційного комітету Верховної Ради Єгор Соболєв, голова Transparency International Україна Ярослав Юрчишин, депутат Верховної Ради Сергій Лещенко, вбралися в костюми Свинки Пеппі, Панди, Шрека, Посіпаки, Пікачу, Черепашки Ніндзя.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  Верховна Рада не змогла внести до порядку денного питання щодо обрання аудитора НАБУ.

Раніше у четвер, 16 березня, частина членів комітету з питань протидії та запобігання корупції від БПП, НФ та Відродження рекомендували на розгляд парламенту дві кандидатури на посаду аудитора НАБУ, зокрема Найджела Брауна, якого вважають людиною президента та його оточення.

Частина депутатів вважає, що Браун - кишеньковий кандидат влади, який забезпечить їй контроль над НАБУ, оскільки ця комісія може ініціювати звільнення директора Бюро Артема Ситника.

Читайте також АУДИТОР ИЛИ СМОТРЯЩИЙ? ЧТО НЕ ТАК В ИСТОРИИ С БУДУЩИМИ ПРОВЕРКАМИ НАБУ