У Житомирі зловили керівника КП на хабарі у 20 тисяч: за «відкат» гарантував підряди

Слідчими прокуратури області спільно із спецпідрозділом «К» регіонального Управління СБУ у Житомирі було затримано посадовця під час одержання неправомірної вигоди, за яку він пообіцяв директору приватного підприємства залучити до виконання субпідрядних робіт на об’єктах комунальної власності, які мали проводитися за бюджетні кошти.

Про це повідомляє прокуратура Житомирської області.

На даний момент, як повідомили в прокуратурі, йому обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт.

«Під час прийняття такого рішення судом взято до уваги те, що підозрюваний співпрацює із органами досудового розслідування та визнав фактичні обставини одержання неправомірної вигоди», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляє місцеве видання «20 хвилин», чиновник систематично отримував від 10 до 30 % «відкату» від підприємців в обмін за гарантію, що вони будуть підрядниками з проведення робіт на об’єктах, що перебувають на балансі КП.

За інформацією видання, міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що затриманим хабарником дійсно виявився Вадим Поповіченко, директор комунального підприємства «Парк».

«Так, я можу підтвердити те, що затриманим є заступник директора КП «Парк» Вадим Поповіченко. Більше того, минулого року у мене була зустріч із директорами комунальних підприємств, за деякими з яких ми показали результати аудиту – це «Зеленбуд», УАШ, КП «Парк». За результати цього аудиту всі матеріали були передані до правоохоронних органів. Після цієї зустрічі я сказав, що робота з наведення ладу триватиме: хто не готовий працювати в таких умовах – може написати заяву і піти добровільно. Дехто наданою можливістю скористався. Щодо інших я сказав, що спуску не буде, а вчорашнє затримання підтвердило мої слова», – прокоментував мер.

Також, як повідомляють місцеві ЗМІ, Поповіченко - помічник (на громадських засадах) народного депутата України Олександра Опанасенка, обраного від політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ".

Читайте також У ПОПАСНІЙ НА ХАБАРІ «СПІЙМАВСЯ» ДИРЕКТОР КП

ДИРЕКТОРУ КАРПАТСЬКОГО ЗАПОВІДНИКА ЗА 1500 ДОЛАРІВ ХАБАРА СВІТИТЬ ДО 10 РОКІВ