Охендовський підписувався в «амбарній книзі» ПР чотири рази, з яких тричі – власноруч

Підписи голови ЦВК Михайла Охендовського в так званій «амбарній книзі» Партії регіоні є достовірними. Про це свідчать результати почеркознавчої експертизи, здійсненої комісією у складі експертів Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. М. Бокаріуса і Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Відповідні висновки НАБУ отримало 15 березня.

Як йдеться на сайті Національного антикорупційного бюро України, зокрема, експертиза підтвердила, що чотири підписи і три записи зроблені власноруч головою ЦВК, якого НАБУ підозрює в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі.

«Таким чином, достовірність підписів голови ЦВК в так званій «амбарній книзі» Партії регіонів підтверджена вдруге: вперше це зробили експерти Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України (ДНДЕКЦ)», - повідомили в НАБУ і додали, що 13 грудня 2016 року голові ЦВК повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Загальна сума хабарів, інкримінованих детективами підозрюваному, склала 161 698 доларів США, що в еквіваленті по курсу Національного банку України на час вчинення злочинів становило 1 294 438 грн.

Читайте також ГОЛОВІ ЦВК ПОВІДОМИЛИ ПРО ПІДОЗРУ В ХАБАРНИЦТВІ ПРЯМО В АЕРОПОРТУ

ПІДКУП ЦВК, ПРЕСИ І ДЕПУТАТІВ: ПРО ЩО ГОВОРИТЬ «ЧОРНА БУХГАЛТЕРІЯ» ПР