Очільниці ПАТ «Черкасиобленерго» за розтрату 61 млн грн. призначили заставу в мільйон гривень

Печерський районний суд Києва суд відмовив прокуратурі у клопотанні про взяття під варту Світлани Кузьмінської, керівниці “Черкасиобленерго”.  Натомість, суд визначив їй заставу в один мільйон гривень, зобов’язавши жінку носити електронний браслет та не спілкуватися з певними особами. Про це в коментарі виданню “Інфоміст” розповіла прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

Як писав "Ні корупції!", Генпрокуратура та Національна поліція України повідомила керівникові ПАТ «Черкасиобленерго» про підозру у розтраті майна на загальну суму 61 млн. грн.

Світлана Кузьмінська, згідно з рішенням Наглядової ради ПАТ «Черкасиобленерго», виконує обов'язки Голови Правління підприємства із 17 квітня 2015 року.

скрін з cherkasyoblenergo.com

31 серпня 2016 року Наглядова рада товариства прийняла рішення про відсторонення пані Кузьмінської із займаної посади.

Відсторонена очільниця «Черкасиобленерго» оскаржила це рішення у суді. 26 січня 2017 року, як бачимо з матеріалів судового розгляду, Колегія судової палати в цивільних справах апеляційного суду Черкаської області визнала незаконним звільнення виконуючої обов'язки Голови правління Публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго» і винесла рішення про поновлення пані Кузьмінської на посаді.

Згідно з даними YouControl, власниками основних пакетів акцій є Приватне акціонерне товариство "Українська енергозберігаюча сервісна компанія" ,  Фонд державного майна України та ПЗНВІФ "Сьомий" КУА"Сварог Ессет Менеджмент".