Насіров вдячний своїй родині за 100 мільйонів, бо зміг вийти із СІЗО

Відсторонений від посади керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров у четвер ввечері вийшов із СІЗО після того, як за нього було внесено заставу у розмірі 100 мільйонів гривень.

Перед будівлею Лук'янівського СІЗО він поспілкувався з журналістами.

На питання, звідки у дружини 100 млн гривень для застави, Насіров відповів:

«Я не планував, так сталося. Дуже вдячний своїй родині, що вони вирішили і знайшли цю шалену суму, але я з цим ще не зовсім погоджуюсь, бо краще бути без вини притягнутим до відповідальності. Я б краще перебував тут і доводив би свою невинуватість. Але зараз вже починаю думати, що може навіть так краще що буде більше можливостей, в тому числі для спілкування зі ЗМІ».

Насіров підтвердив, що вже одягнув електронний браслет, проте відмовився його показати. Крім того Насіров запевнив, що не збирається тікати з країни.

Про внесення застави за Насірова повідомила САП на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні дружина та тесть Романа Насірова, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) внесли грошову заставу, визначену ухвалою слідчого судді Солом'янського районного суду міста Києва від 7 березня 2017 року в розмірі 100 млн. грн. на відповідний спеціальний рахунок.

…У разі невиконання покладених обов’язків, а також, якщо підозрюваний, будучи належним чином повідомлений, не з’явився за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду без поважних причин чи не повідомив про причини своєї неявки, або, якщо порушив інші покладені на нього при застосуванні запобіжного заходу обов’язки, застава звертається в дохід держави та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України й використовується у порядку, встановленому законом для використання коштів судового збору.

Роз'яснюємо, що грошова застава НЕ Є відшкодуванням збитків, а є запобіжним заходом, спрямованим на виконання підозрюваним своїх процесуальних обов’язків», - йдеться у повідомленні САП.

У ЗМІ повідомлялось, що заставу за Насірова внесли дружина і тесть.

Нагадаємо, Роман Насіров був затриманий 2 березня. 8 березня Солом'янський райсуд Києва йому запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб з альтернативою внесення застави в 100 млн. гривень.

Насірову інкремінують те, що у 2015-2016 роках, він, діючи в інтересах нардепа Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу ТОВ «Фірма «Хас», ТОВ «Карпатнадраінвест», ТОВ «Надра Геоцентр», чим завдав державі було завдано збитків на суму близько 2 млрд. грн.

Читайте також ТЕСТЬ НАСІРОВА ЗА ШІСТЬ РОКІВ НАТЕНДЕРИВ 3 МІЛЬЯРДИ БЕЗ ВРАХУВАННЯ СУБПІДРЯДІВ