Екс-керівник «Укрспецекспорту» Бондарчук затриманий у Лондоні

У результаті взаємодії Генпрокуратури з британськими колегами 15 березня в рамках екстрадиційного процесу у Лондоні був взятий під арешт екс-керівник «Укрспецекспорту» Сергій Бондарчук.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Остаточну крапку у справі видачі Сергія Бондарчука вже ближчим часом має поставити Королівський суд. Дату судового засідання має бути визначено вже 24 березня. Генпрокуратура озброїла британських партнерів переконливими аргументами для забезпечення видачі правопорушника», - написав Луценко.

Нагадаємо, у травні 2016 року Бондарчук повідомив, що попросив у Лондоні політичний притулок.

Як повідомляв «Ні корупції!», у січні 2015 року Головна військова прокуратура оголосила підозру Герою України, колишньому керівнику ДК «Укрспецекспорт» Сергію Бондарчуку, який за одним з епізодів злочинної діяльності вчинив заволодіння грошовими коштами державного концерну в сумі 7 млн 428 тис. дол. США.

29 січня цього року слідчий суддя Печерського райсуду міста Києва надав дозвіл для його затримання та приводу до суду для розгляду питання про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Також за клопотанням слідчого судом накладено арешт на майно підозрюваного – грошові кошти у сумі 10 млн дол США в одному з українських банків та 2 автомобілі «Range Rover» загальною вартістю понад 2 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ УКРСПЕЦЕКСПОРТ ПОТРАПИВ У КОРУПЦІЙНИЙ СКАНДАЛ У КАЗАХСТАНІ