«Київатодор» завищив вартість ремонту доріг у столиці на 11 мільйонів

Підрядники Київавтодору безпідставно збільшили обсяги виконаних робіт та витрачених матеріалів, повідомляє на своєму сайті Держаудитслужба.

«Фахівці Держаудитслужби завершили розпочату наприкінці минулого року планову ревізію фінансово-господарської діяльності комунальної корпорації «Київавтодор» за період з 01.01.2014 по 01.09.2016. Під час контрольного заходу виявлено завищення підрядними організаціями вартості ремонтів автошляхів м. Києва загалом на суму майже 11 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Аудитори зазначили, що підрядники безпідставно збільшили обсяги виконаних робіт, внесли до актів виконаних робіт недостовірні відомості про використані матеріали та будівельні машини, а також неправильно застосували норми та розцінки.

Крім того у Держаудитслужбі зазначили, що один із виконавців ремонтних робіт, а саме ТОВ «Тілльман Інжинірінг» перешкоджав фахівцям Служби здійснювати перевірку, через що неможливо було провести зустрічну звірку, аби документально підтвердити вартість виконаних на замовлення КК «Київавтодор» робіт з капітального ремонту Південного мосту через р. Дніпро (Дарницький район м. Києва) на суму понад 46 млн грн.

«Також під час ревізії виявлено порушення законодавства у сфері закупівель за державні кошти. Приміром, корпорація не відмінила торгів та уклала з підрядниками договори на загальну суму майже 418 млн грн, попри невідповідність пропозицій учасників торгів вимогам документацій конкурсних торгів», - повідомили аудитори і додали, що про результати ревізії повідомлено Київську міську державну адміністрацію, а матеріали контрольного заходу надіслано до Головного слідчого управління Національної поліції України.

Читайте також «ВТОМЛЕНІ» ТА ОБІБРАНІ СТОЛИЧНІ ДОРОГИ, АБО ЯК ШЕУ СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ РОЗТРАТИЛО ПОНАД МІЛЬЙОН

ГЕНДИРЕКТОР «КИЇВАВТОДОРУ» ТОРІК КУПИВ ЛЕКСУС ЗА ЦІНОЮ ТРЬОХ СВОЇХ РІЧНИХ ЗАРПЛАТ. А ЩЕ КВАРТИРУ Й ГАРАЖ