Гройсман розповів про масштабну корупцію на Одеській митниці

Державана фіскальна служба направила спеціальний підрозділ на Одеську митницю, який за 5 днів виконав місячний план надходжень.

Про це розповів прем'єр-міністр Володимир Гройсман на 13 Щорічній інвестиційній конференції в Києві, повідомляє «Економічна правда».

"В 2017 році ми забезпечили відповідний фінансовий механізм для модернізації української митниці. Ми хочемо, щоб вона була прозора, достатньо автоматизована. Ми хочемо, щоб вона була максимально швидкою. Які перепони тут є? Для того, щоб все це впровадити, нам буде потрібна підтримка парламенту", - зазначив він.

За словами Гройсмана Уряд "буде боротися за те, щоб законодавство України було змінено так, і щоб бізнес міг отримувати якісні послуги".

"Новий керівник - в.о. керівника ДФС вчора набрав мене, коли я перебував в Туреччині і розповів мені про результати роботи Одеської митниці. Ми насправді сформували окремий підрозділ із 17 осіб, який виїхав на Одеську митницю для того, щоб правильно організувати там роботу", – додав прем’єр.

За його словами, за 5 днів роботи Одеська митниця виконала план надходжень за один місяць.

"Уявіть наскільки масштабні корупційні речі були на Одеській митниці. Одеська митниця - це 50% товароруху в Україні", - заявив Гройсман.

"Ми припинимо це, ми подолаємо корупцію на всіх митницях нашої країни, ми забезпечимо реформування митниці. Ми ліквідуємо неефективні митниці. І робимо дві речі: з одного боку ми зможемо наповнювати український бюджет, з іншого боку - створимо умови для якісної конкуренції, ліквідувавши так званий сірий імпорт", - додав він.

Як повідомляв «Ні корупції!», нині відсторонений від посади керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров своїм наказом ліквідував «Відкритий митний простір» в Одесі, який з 2015 року намагалась запровадити колишня очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», раніше керівник одеського відділу НАБУ Семен Кривонос відмовився працювати антикорупціонером, щоб повернутися працювати на Одеську митницю.

Читайте також ГРОЙСМАН ОТРИМАВ КОРУПЦІЙНИЙ КОМПРОМАТ НА НАСІРОВА