Після скандалу у ЗМІ бюджет святкування дня міста у Трускавця скоротили майже вдвічі

Депутати Трускавецької міськради затвердили програму і кошторис святкування 190-річчя з дня заснування курорту, яке має відбутися у Трускавці 6-18 червня. Після тривалих дискусій, викликаних публікаціями у ЗМІ про надмірні витрати на це святкування, бюджет заходу скоротили майже вдвічі, відмовившись, зокрема, від виступу «Піккардійської терції» і лазерного шоу.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Після тривалої дискусії у сесійній залі депутати Трускавецької міськради вирішили скоротити з раніше пропонованих 2,97 млн грн до 1,65 млн грн, тобто майже удвічі. Цю пропозицію підтримали 18 депутатів та міський голова.

Так, депутати вирішили відмовитись від святкової вистави під відкритим небом (70 тис. грн.), виступу «Піккардійської терції» (160 тис. грн.) та лазерного шоу (112,2 тис. грн). Відмовилися також від ідеї купувати 23 бар’єрні огорожі за 93,8 тис. грн, розповів ZAXID.NET голова постійної комісії з питань бюджету Трускавецької міськради Олег Карпин.

Тим часом, концерт співачка Тіни Кароль і групи «Тартак», який попередньо оцінили у 750 тис. грн, та караоке з шоуменом Ігорем Кондратюком (380 тис. грн), у програмі заходів залишили.

«Відомо, що третину коштів на кожен з цих заходів профінансують спонсори. Сподіваємося, що вдасться залучити й інші кошти благодійників, щоб зменшити видатки з бюджету», - каже Олег Карпин.

Крім цього, до програми відзначення ювілею курорту вирішили не включати заходи з промоції міста, аргументуючи це тим, що промоцію слід здійснювати упродовж усього року, а не лише під час свята. Також з програми прибрали фінансування міжнародної науково-практичної конференції, запланованої на вересень. Кошти на її проведення планують виділити з міського бюджету згодом.

Додамо, що приводом до скорочення видатків стала критична публікація "Афера року: три мільйони - на святкування Дня міста", опублікована у місцевому виданні "Джерела Трускавця".

Читайте також АФЕРА РОКУ: ТРИ МІЛЬЙОНИ – НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА