Начальника Львівського СІЗО Гальчишака упіймали на хабарі у 54 тисячі

Військова прокуратура та СБУ задокументували факт вимагання та одержання хабара у розмірі 54 тисячі гривень начальником Львівського слідчого ізолятора №19 Богданом Гальчишаком.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

За його словами, Гальчишак отримав гроші від дружини арештованого за видачу довідки про неможливість подальшого перебування її чоловіка під вартою. В службовому кабінеті чиновника, крім суми хабара, знайшли 6,5 тисяч доларів та 600 євро.

«Так закінчилася 20 річна кар'єра хабарника», - написав Луценко і додав, що, «враховуючи масовість виявленого хабарництва в Пенітенціарній службі», він звернеться до Мін'юсту з вимогою «негайних кадрових чисток».

Своєю чергою, заступник міністра юстиції Денис Чернишов на своїй сторінці у Фейсбук написав, що хабарника було затримано в службовому кабінеті начальника львівської УВП №19 після отримання ним другої частини хабара розміром 27 тисяч гривень. А під час обшуку в кабінеті полковника внутрішньої служби також були вилучені 6 тисяч 350 доларів США та 600 євро.

«На даний час вирішуються питання щодо оголошення начальнику львівської УВП №19 про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», - написав Чернишов.

Читайте також ЗАМНАЧАЛЬНИКА СІЗО ОТРИМАВ 5 РОКІВ В’ЯЗНИЦІ ЗА 60 ТИСЯЧ ХАБАРА, ПЕРЕДАНІ У ВІДРІ З-ПІД ФАРБИ