Донька Манафорта підозрює батька у причетності до розстрілів на Майдані – ЗМІ

Донька Пола Манафорта, екс-радника Віктора Януковича і колишнього керівника передвиборчого штабу Дональда Трампа, вважає, що її батько причетний до масових розстрілів на Майдані.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як повідомляє Independent, минулого місяця, телефони дочок Манафорта 31-річної Андреа і 34-річної Джессіки були зламані, внаслідок чого хакери отримали доступ до їхньої переписки, яка охоплює період з жовтня 2012 по вересень 2016 рр. Тексти були розміщені на хакерському сайті "darknet", згідно з інформацією Politico.

В одному з діалогів Андреа Манафорт сказала своїй сестрі: "не обманюй себе, гроші, які у нас – це криваві гроші". Видання припускає, що Андреа Манафорт в даному випадку вказує на ймовірну роль свого батька в розстрілах в Києві в 2014 році, які призвели до загибелі близько 100 активістів Євромайдану.

Видання The New York Daily News повідомляє, що Андреа сказала в іншому діалозі своїй сестрі : "Чи знаєш ти, чия стратегія була причиною того, щоб відправити цих людей (на Майдан - ред.) і змусити їх вбивати [?]".

Адвокат Євгенія Закревська, що захищає інтереси родин Небесної сотні, заявила CNN, що вона сподівається отримати роз’яснення від Манафорта. Прокурор управління спеціальних розслідувань ГПУ, в свою чергу, повідомив CNN, що вказані текстові повідомлення будуть розглянуті на предмет їхньої достовірності.

За інформацією західних ЗМІ, політтехнолог Пол Манафорт у 2006 році організовував антинатівські мітинги в Криму, після яких на півострові були скасовані навчання "Сі Бриз", і в подальшому сприяв поверненню Віктора Януковича і Партії регіонів у владу.

Як повідомляв «Ні корупції!», у НАБУ оприлюднили фотокопії 19 сторінок "чорної бухгалтерії" Партії регіонів (документів, переданих у Бюро екс-першим заступником глави СБУ Віктором Трепаком), в яких згадується колишній радник екс-президента України Віктора Януковича Пол Манафорт.

При цьому, в прес-службі НАБУ тоді наголосили: "Наявність прізвища П.Манафорта у "списках" не означає, що він дійсно отримав ці кошти, адже в графі одержувачів містяться підписи інших осіб. Досудове розслідування в цьому провадженні триває".

Раніше в матеріалі The New York Times із посиланням на НАБУ йшлося, що "рукописні бухгалтерські книги засвідчують $12,7 млн прихованих грошових виплат, призначених для пана Манафорта від проросійської політичної партії Януковича з 2007 по 2012 рік".

У виданні також зазначають, що ім'я П.Манафорта 22 рази фігурує в так званій чорній касі, в якій містяться дані про корупційну діяльність Партії регіонів за п’ять років. При цьому мета виплат чітко не вказана. Також зазначено, що ці витрати, зафіксовані в рукописних записах, не можна звірити з банківськими записами, а також підписи реципієнтів ще не було перевірено.