Суд залишив Насірова під вартою і не змінив розмір застави

Апеляційний суд Києва прийняв рішення залишити під вартою відстороненого голову ДФС Романа Насірова.

Таке рішення прийняла у понеділок, 13 березня, колегія суддів під головуванням Віктора Глиняного, повідомляє «Українська правда».

"Клопотання залишити без змін", - зачитав Глиняний. При цьому суд не змінив і розмір застави - 100 млн гривень.

Таким чином, Апеляційний суд Києва залишив без змін попереднє рішення суду Солом'янського суду, який постановив арештувати Насірова на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 100 млн гривень.

В ухвалі суду першої інстанції також ішлося, що на Насірова покладено ряд зобов'язань, зокрема здати всі документи для виїзду за кордон та носити електронний браслет в разі внесення застави.

Адвокат Віктор Петруненко зазначив, що буде рекомендувати не вносити Насірову заставу.

Своєю чергою, Насіров заявив, що просто не має грошей, щоб внести 100 мільйонів гривень застави, відтак він поїхав знову у слідчий ізолятор.

 
Тим часом комісія МОЗ у лікарні "Феофанія" вже почала перевіряти діагнози Насірова.

Додамо, що напередодні розгляду справи Рух ЧЕСНО підготував довідки про п'ятірку суддів, які у колегії розглядали скаргу захисників Насірова.

Як повідомляв «Ні корупції!», у ніч на 8 березня Солом'янський райсуд Києва обрав відстороненому голові ДФС Роману Насірову запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб з альтернативою внесення застави в 100 млн. гривень.

За даними САП, Насіров у 2015-2016 роках, діючи в інтересах нардепа Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр". Тим самим державі було завдано збитків на суму близько 2 млрд. грн.

Як повідомляв заступник міністра юстиції Денис Чернишов, Насіров утримується у чотиримісній камері Лук'янівського СІЗО.

"Роман Михайлович перебуває в Лук'янівському СІЗО на загальних умовах. Там чотиримісна камера, скажу відверто, це не найкомфортніша камера", - зазначив він. За словами чиновника, в камері точно є туалет, а чи є там душ, він не знає.

Судове засідання щодо розгляду апеляційної скарги на запобіжний захід та суму застави, призначено на 13 березня 2017 року.

Читайте також FOREIGN POLICY ПРО НАСІРОВА: ПЕРША ВЕЛИКА БИТВА З КОРУПЦІЄЮ?

ТЕСТЬ НАСІРОВА ЗА ШІСТЬ РОКІВ НАТЕНДЕРИВ 3 МІЛЬЯРДИ БЕЗ ВРАХУВАННЯ СУБПІДРЯДІВ