У Китаї в 2016 році засудили понад 2800 осіб за звинуваченням у корупції

Суди в Китаї в 2016 році засудили 2 тисячі 862 людини за звинуваченням у корупції. Про це йдеться у робочій доповіді Верховного народного суду, передає УНН з посиланням на Сіньхуа.

Як повідомляється в доповіді Верховної народної прокуратури, прокурори в 2016 році провели розслідування приблизно 47650 осіб за підозрою в здійсненні посадових злочинів. Серед фігурантів числилися 48 колишніх високопоставлених чиновників провінційного рівня і вище, в тому числі Лін Цзихуа і Су Жун — обидва заступники голови вищого дорадчого органу країни.

Прокуратура також зазначає в своїй доповіді, що влада домоглася прогресу в затриманні втікачів корупціонерів і повернення вивезених ними активів.

Як повідомляв «Ні корупції!», у 2016 році в Румунії було передано до суду 1,3 тисячі кримінальних справ щодо корупції, а загальний збиток, нанесений державі, оцінюється в 260 мільйонів євро. На лаві підсудних опинилися три міністри, 18 депутатів парламенту, 47 мерів і 21 директор великих комерційних компаній.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», в Україні у 2016 році лише п'ять з 362-х хабарників отримали тюремні строки, та й з тих один втік.

Так, серед засуджених – голова Новошмідтівської сільради (Миколаївська обл.), начальник Миколаївської виправної колонії (Львівська обл.), військовослужбовець Збройних сил України, оперуповноважений карного розшуку міліції Харкова і податковий інспектор з Одеси. Вони отримали від 2,4 до 5,1 років позбавлення волі. Однак податківець засуджений лише заочно, бо він втік від слідства і знаходиться в розшуку.