Після зустрічі з Порошенком і Аваковим Садовий переконаний, що невдовзі отримає підозру

Мер Львова Андрій Садовий заявляє, що прокуратура готує йому підозру у вчиненні кримінального злочину.

Про це міський голова написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«З суботніх зустрічей дізнався, що вже незабаром маю отримати від прокуратури повідомлення про підозру у вчиненні кримінального злочину.

Звичайно, я не пов’язую це, ані з позицією "Самопомочі" в парламенті, ані з особливостями української політики. Так співпало просто», - написав Садовий.

Напередодні ЗМІ довідались, що міський голова Львова Андрій Садовий у Києві зустрічався із главою МВС Арсеном Аваковим і Президентом Петром Порошенком.

«Щодо суботньої зустрічі з Президентом хочу вкотре чітко підкреслити. Я не проводив жодних переговорів щодо блокади ОРДЛО, оскільки, ані не є її організатором, ані не мав і не можу мати (!) жодних повноважень від активістів блокади на такі переговори.

Президент запитав, яка моя позиція - я відповів. Вона співзвучна з позицією «Самопомочі». Ситуацію, на нашу думку, можуть врегулювати:

- звільнення за будь-яку ціну наших полонених (якщо навіть необхідно буде міняти за формулою «один на сто», то треба міняти);

- прийняття Закону про визнання статусу територій підконтрольних «ЛНР» і «ДНР» як окупованих Росією з усіма міжнародно-правовими наслідками (і забороною торгівлі автоматично)», - написав Садовий.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше міський голова Львова Садовий заявляв, що відкриття 14 кримінальних справ, виклики на допити, шантаж рядових працівників Львівської міської ради відбуваються через небажання міської ради видати 29 ордерів на квартири для прокурорських працівників.

Читайте також ПРО МЕРА, ЯКИЙ ВІДКРИВ ЛЬВІВ ДЛЯ СВІТУ, А МІСТЯН ПОТОПИВ У СМІТТІ